Будь-який больовий синдром і в м'язах (міалгія), і в суглобах (артралгія) приносить людині дискомфорт, а також сковує його рухи. В результаті виконання навіть самих звичних дій стає проблематичним завданням. Виникнути міалгія/ артралгія може в будь-якому віці, для її полегшення призначаються не тільки реабілітаційні процедури, але і консервативна терапія. Для цього застосовують ліки від болю в суглобах.
Щоб людина могла зберегти рухливість кінцівок і з часом відновитися, необхідне знеболювання. Якщо ж своєчасно цього не зробити, то захворювання поступово перейде в хронічну форму, позбутися від нього буде вже в рази складніше. Однак призначаються всі медичні речовини лише лікарем, самолікування неприпустимо.
Досить часто вони супроводжують один одного. Однак розвиваються в тканинах, різних за структурою. Нерідко характер больового синдрому настільки розпливчастий, що пацієнтові досить складно точно визначити його локалізацію без застосування спеціальних апаратів. Наприклад, може здаватися, ніби переслідують суглобові болі, але в реальності причиною нездужання виступає запалена м'язова тканина.
Нерідко причиною появи скарг є основне захворювання, але це може бути і самостійна хвороба.
Причинами часто є:
Медикаментозне лікування зазвичай швидко демонструє результат, хоча повністю вилікувати патологію при важкому хронічному захворюванні не можна. Розділити всі ліки від болю в суглобах можна на:
За принципом дії в аптеці Farmaco можна знайти такі варіанти:
Анальгетики, призначені лікарем в залежності від показань, допоможуть швидко усунути неприємні відчуття, зняти запальні вогнища і повернути колишню рухову свободу. При правильній постановці діагнозу і підборі лікування вдається повністю подолати недугу. Кращий для якнайшвидшого ефекту комплексний підхід, що включає варіанти і для зовнішнього, і для внутрішнього застосування.
В аптеці "Фармако" препарати представлені великою різноманітністю, тому можна підібрати найбільш ефективний товар при будь-якому захворюванні . Це дозволить своєчасно допомогти організму, усунути неприємні больові відчуття, зберегти рухливість кінцівок. Але перед покупкою важливо проконсультуватися з лікарем.
До переваг кремів відноситься зручність їх застосування і мінімальна можливість настання побічних ефектів у порівнянні з таблетками. Правда, вони слабо проникають через шкіру. У підсумку до проблемного місця надходить не більше 1/10 частини активної речовини.
Гель вбирається швидше в порівнянні з маззю. Остання усуває артралгію на більш тривалий термін і знімає запалення. Але, коли потрібно терміново зняти неприємну симптоматику, обирайте перший варіант.
Безпечніше використовувати препарати без нестероїдних компонентів в складі. Це крайній варіант, але призначає їх тільки лікуючий лікар.
Ось кілька ефективних протизапальних засобів:
Призначають терапію при видимій набряклості м'яких тканин і їх запаленні, больовому синдромі. Також препарати виписуються лікарем в разі отриманої травми, при наявності хронічних хвороб (ревматизм, артрит, артроз та ін.).
Нерідко протипоказаннями є: вагітність, період лактації, дитячий вік, індивідуальна чутливість до діючої речовини, проблеми з печінкою, нирками чи шлунком.
Не можна використовувати крем в місцях, де порушена цілісність шкірних покривів. Також заборонено їх використовувати на слизових оболонках, покривати повітронепроникними пов'язками.
Якщо один і той же фармакологічний продукт застосовується в різній лікарській формі, то важливо враховувати сумарну добову дозу. Заздалегідь вивчіть інструкцію, не перевищуйте максимум, прописаний в ній.
Важливо пам'ятати, що безконтрольне лікування загрожує передозуванням і проблемами зі здоров'ям. Якщо була перевищена максимальна доза, то можуть з'явитися: неприємні відчуття в шлунку, нудота, блювота. Також може відкритися кровотеча в ШКТ, початися діарея. Можливе запаморочення, втрата орієнтації в просторі. У важких випадках з'являється сонливість, шумить у вухах, починаються судоми. Передозування може закінчитися комою.
Якщо випадково сталося передозування, варто випити активоване вугілля. Коли засіб було прийнято в потенційно небезпечних для життя дозах, то здійснюється промивання шлунка, викликається блювота.
Ось кілька популярних товарів: гелі "" і "", спрей "Аргетт".
В аптеці Farmaco завжди можна звернутися за професійною консультацією щодо будь-якої продукції, представленої на сайті. Але починати прийом ліків від болю в суглобах важливо тільки за показаннями пацієнта і призначенням лікаря! Він підбере: дози, курс, тривалість. Також фахівець проконтролює стан вашого організму і ефективність терапії обраним засобом.
Хто може призначити? Терапевт, травматолог, ревматолог, хірург, ортопед.
Ліки від болю у суглобах | Ціна |
---|---|
Алмірал, розчин для ін'єкцій, ампули 3 мл, 75 мг/3 мл, №5 | 146.90 грн. |
Альгозан, гель, туба 35 г | 97.40 грн. |
Анальгін, розчин для інфузій, ампули 2 мл, 500 мг/мл, №10 | 67.90 грн. |
Анапірон, розчин для інфузій, контейнер 100 мл, 10 мг/мл, №1 | 203.10 грн. |
Апоніл, таблетки, 100 мг, №20 | 127.10 грн. |
ТОП-3 недорогих товарів від Farmaco.ua:
Меновазин Айві, розчин, 40 мл;
Ортофен, таблетки, 0.025 г, №30;
Ортофен, таблетки, 0.025 г, №30;
Найпопулярніші Ліки від болю у суглобах від Farmaco.ua:
Індометацин Софарма, супозиторії 50 мг, №6;
Ортофен, таблетки, 0.025 г, №30;
Кетолонг-Дарниця, розчин для ін'єкцій, ампули 1 мл, 3%, №10;
ТОП-3 преміум товарів з даної категорії від Farmaco.ua:
Диклак ID®, таблетки з модифікованим вивільненням, 150 мг, №100;
Сінарта®, порошок для орального розчину, саше, 1.5 г/3.95 г, №30;
Німід Форте, таблетки, №100;