FarmacoFarmaco

Про компанію

 

Компанія «Фармако» - оптовий дистриб'ютор фармацевтичних препаратів та товарів медичного призначення, була заснована в 1994 р. Маючи партнерські відносини як з українськими, так і з іноземними виробниками, ми пропонуємо широкий асортимент якісних та сучасних лікарських препаратів і медичних товарів.

Компанія зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер для своїх контрагентів - постачальників і покупців.

Сувора відповідність наших складських та логістичних систем міжнародним санітарним і технічним нормам і стандартам дозволило нам отримати сертифікат Good Distributions Practice - Належна Дистриб'юторська Практика, що свідчить про якість та безпеку лікарських препаратів, товарів медичного призначення та медичної техніки, які ми поставляємо; про дотримання умов зберігання і суворому контролі за термінами реалізації фармацевтичної продукції.

Пріоритетом для нас завжди є якість пропонованих лікарських засобів і сервісу.

У нашій інтернет-аптеці Ви можете придбати онлайн лікарські препарати, товари медичного призначення та медичну техніку за вигідною ціною та безпечно отримати своє замовлення комфортним для Вас способом. Ви можете здійснювати покупки віддалено в будь-який зручний для Вас час, обрати форму оплати та спосіб доставки (відділення поштового оператора, адресна доставка або самовивіз).