Farmaco

Умови використання сайту

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Інтернет Сайт - ресурс, разом з усіма супутніми сервісами, розміщений в мережі інтернет за адресою:  з найменуванням «farmaco», власником та адміністратором якого є Компанія.

1.2. Відвідувач сайту - особа, що відвідала Сайт, без мети оформлення замовлення.

1.3. Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови цієї Угоди і має намір оформити Замовлення на Сайті.

1.4. Покупець - Користувач, що розмістив замовлення на Сайті з метою придбання товару для особистих потреб.

1.5. Компанія – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФАРМАКО», зареєстроване за адресою: 08133, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Балукова, 21, код ЄДРПОУ 20037376, яка має право на здійснення діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та медичними виробами та яка виступає продавцем Товарів.

1.6. Товар - лікарські засоби, БАДи, вироби медичного призначення, косметика та інші товари, розміщені на Сайті.

1.7. Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою: , де представлені Товари, які пропонуються Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

1.8. Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання у Компанії Товарів, обраних на Сайті.

 

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Угода про умови використання Сайту, відноситься до сайту «farmaco®», розташованому за адресою: і регулює правила і умови використання Сайту.

2.2. Угоду викладено в стандартній і незмінній для всіх формі. Угода може бути змінена Компанією в односторонньому порядку без спеціального повідомлення користувачів. Нова редакція вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет.

2.3. Використання сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України. Умови цієї Угоди є публічною офертою відповідно до . Ця Угода є договором приєднання відповідно до ст. 634 Цивільного кодексу України. Починаючи використовувати Сайт, пройшовши процедуру реєстрації, або без проходження процедури реєстрації (шляхом зазначення персональних даних у відповідних формах на Сайті), Користувач вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків, а також підтверджує приєднання Користувача до цієї Угоди повністю і беззастережно (включно з наданням згоди на отримання рекламних розсилок з Сайту. Якщо Користувач в будь-який момент забажає припинити отримання розсилок, він може відмовитися від їх отримання, дотримуючись інструкціям в кожній з розсилок).

2.4. Використовувати Сайт дозволено тільки особі, яка прийняла всі умови цієї Угоди, а також умови Політики конфіденційності і умови Політики щодо файлів Cookie, які розміщені на Сайті і є невід'ємною частиною даної Угоди.

Якщо Ви як Користувач не згодні зі змістом цієї Угоди, окремих її частин або положень, просимо Вас залишити Сайт. Якщо Ви все ж продовжите використовувати Сайт - це буде свідчити про Вашу згоду з даними умовами повністю і про Ваше приєднання до цієї Угоди повністю і беззастережно.

2.5. Послуги, що надаються Компанією, призначені тільки для Користувачів Сайту на території України. 

 

3. ПРЕДМЕТ УГОДИ

3.1. Предметом цієї Угоди є надання Компанією Користувачеві доступу до використання Сайту і його сервісів з метою отримання інформації про Товар, з метою здійснення бронювання/резервування товару в Аптеці, для подальшого його отримання в Аптеці, а також з метою формування заявки на придбання, придбання та на поставку обраного Товару.

3.2. Компанія в рамках цієї Угоди надає Користувачеві наступні можливості (далі - Послуги):

3.3. Сторони розуміють і усвідомлюють, що якщо законодавством не передбачено інше, в звичайний час дистанційна (через інтернет) торгівля (придбання) дозволено тільки щодо Товару, який не є лікарським засобом, і заборонено щодо Товару, який є лікарськими засобом. Дистанційна (через інтернет) торгівля/продаж лікарських засобів і їх доставка споживачам дозволені тільки на період дії вказаної Постанови КМУ (прийнятої у зв'язку з пандемією коронавіруса) і виключно в рамках такої Постанови КМУ (зокрема, за винятком переліку Продукції, дистанційна продаж якої заборонено). У випадку внесення змін у законодавство щодо можливості здійснення Компанією дистанційної торгівлі в будь-який час (а не лише в період пандемії COVID-2019), Компанія буде здійснювати таку діяльності у суворій відповідності до встановлених вимог щодо такої торгівлі.

3.4. Користувач розуміє, що йому дозволяється отримувати Послуги тільки для особистого некомерційного використання і за умови збереження Користувачем всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Користувачеві забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

 

4. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

4.1. Сайт і вміст, що входить до складу Сайту, належить і управляється Компанією.

4.2. Зміст Сайту не може бути скопійовано, опубліковано, відтворено, передано або поширено будь-яким способом, а також розміщено в глобальній мережі «Інтернет» без попередньої письмової згоди Компанії.

4.3. Зміст Сайту захищений авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію.

4.4. Придбання Товару, що пропонується на Сайті потребує створення облікового запису Користувача.

4.5. Користувач несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності інформації свого облікового запису, включаючи пароль, а також за всю без винятку діяльність, яка ведеться від імені Користувача облікового запису.

4.6. Користувач повинен негайно повідомити Компанію про несанкціоноване використання його облікового запису або пароля або при будь-якому іншому порушенні системи безпеки.

4.7. Ця Угода поширює свою дію на всі додаткові положення та умови про купівлю Товару і надання послуг, що надаються на Сайті.

4.8. Інформація, яка розміщується на Сайті, не повинна тлумачитися як зміна цієї Угоди.

4.9. Сайт не призначений для Користувачів, які не досягли повноліття і для недієздатних користувачів. У разі випадкового візиту на Сайт, такі Користувачі зобов'язані покинути його. Компанія не несе відповідальності за будь-які небажані наслідки в разі невиконання цієї вимоги Користувачами.

 

5. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

5.1. Реєстрація Користувача на Сайті є добровільною і безкоштовною.

5.2. Для розміщення замовлень на Сайті, Користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації, в результаті якої буде створено обліковий запис Користувача.

Користувач погоджується, що він буде використовувати тільки один обліковий запис Користувача.

5.3. Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

5.4. При реєстрації Користувач вказує номер свого мобільного телефону. Користувач повинен підтвердити реєстрацію шляхом введення у відповідну форму на Сайті коду, відправленого на його телефонний номер за допомогою SMS-повідомлення.

5.4. Користувач самостійно забезпечує конфіденційність свого паролю доступу. Користувач не має права передавати пароль третім особам, несе повну відповідальність за його збереження, самостійно обираючи спосіб зберігання паролю.

5.5. Якщо Користувачем не доведено протилежне, будь-які дії, вчинені на сайті з використанням телефону і пароля Користувача, вважаються вчиненими самим Користувачем.

Користувач повинен негайно повідомити Компанії про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання власного облікового запису Користувача третіми особами. 

5.6. Якщо Користувач надасть недостовірну інформацію при реєстрації на Сайті, або якщо Користувач не здатний дотримуватися Угоди або будь-яких інших додаткових умов, Компанія має право призупинити або видалити обліковий запис такого Користувача і припинити надання йому Послуг. У разі видалення Компанією облікового запису Користувача з причин порушення Користувачем цієї Угоди, Компанія не зобов'язана надавати ніяких додаткових пояснень та / або роз'яснень такому Користувачеві. Компанія має право заблокувати або видалити обліковий запис Користувача без пояснення причин.

5.7. Для видалення свого облікового запису, Користувач повинен направити вимогу Компанії. Видалення облікового запису Користувача здійснюється Компанією протягом 30-ти календарних днів з дати отримання такої вимоги.

5.8. Надаючи Компанії свою адресу електронної пошти і номер телефону на Сайті, Користувач дає згоду на використання: електронної пошти для відправки йому сервісних, юридичних, інформаційних, маркетингових та рекламних повідомлень; номера телефону для здійснення дзвінків (в тому числі, автоматично набраних і / або попередньо записаних) від Компанії; номера телефону для відправки SMS, Viber-повідомлень або інших текстових повідомлень. Користувач може відмовитися від отримання таких повідомлень. 

 

6. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

6.1. Користувач сайту має право:

6.1.1. Користуватися сайтом для пошуку, бронювання та покупки товарів, представлених на Сайті в порядку, передбаченому Угодою і не забороненому законодавством України.

6.1.2. Оформити замовлення Товару на сайті, який користувач зможе отримати безпосередньо в аптеці Компанії.

6.1.3. Оформити замовлення Товару на сайті, та здійснити дистанційну його покупку із врахуванням обмежень, зазначених в п. 3 Угоди.

При цьому до Користувача доведено, що Компанія є суб’єктом роздрібної торгівлі, яка продає товари тільки для особистого використання Користувачем і не передбачає продаж ним товарів для використання в підприємницькій діяльності (подальшого перепродажу). Продаж товару здійснюється в кількостях, що забезпечують достатню впевненість в тому, що ця кількість, є нормальною для добового / курсового дозування згідно інструкції до товару.

6.1.4. Ставити запитання, що стосуються роботи Сайту і розміщених на ньому товарів за адресою: apt1@farmaco.ua.

6.1.5. Отримувати інформаційні, рекламні, маркетингові повідомлення щодо Товарів, які розміщені на Сайті; 

 

6.2. Користувачеві заборонено:

6.2.1. Замовляти товари в підприємницьких цілях.

6.2.2. Використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту.

6.2.3. Будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими способами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту.

6.2.4. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і / або поширювати інформацію, яка є незаконною, шкідливою, ображає моральність, демонструє (або є пропагандою) насильство та жорстокість, порушує права інтелектуальної власності, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу будь-яких осіб або організацій, містить елементи (або є пропагандою) порнографії, являє собою рекламу (або є пропагандою) послуг сексуального характеру (в тому числі під виглядом інших послуг), роз'яснює порядок виготовлення, застосування чи іншого використання наркотичних речовин або їх аналогів, вибухових речовин чи іншої зброї.

6.2.5. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і / або поширювати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування, або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також розміщення посилань на вищезгадану інформацію.

6.2.6. Порушувати належне функціонування Сайту. Вчиняти будь-які дії, які створюють надлишкову або непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Сайту;

6.2.7. Відстежувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого Користувача Сайту.

6.2.8. Використовувати Сайт для поширення інформації рекламного характеру без згоди Компанії.

6.2.9. Видавати себе за іншу людину або представника організації і / або товариства без достатніх на те прав, у тому числі за працівників Компанії, а також застосовувати будь-які інші форми і способи незаконного представництва інших осіб в мережі, а також вводити користувачів в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.

6.2.10. Вводити в оману інших Користувачів щодо властивостей і характеристик будь-якого Товару розміщеного на Сайті.

6.2.11. Сприяти будь-яким діям, спрямованим на порушення обмежень і заборон, що встановлені цією Угодою.

 

6.3. Компанія має право:

6.3.1. Видалити обліковий запис Користувача, в тому числі в разі систематичного порушення останнім правил користування Сайтом.

6.3.2. В односторонньому порядку анулювати акаунт Користувача, якщо він не використовувався більше шести календарних місяців поспіль без повідомлення Користувача.

6.3.3. В односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди, змінювати Сайт, в тому числі змінювати або додавати розділи, змінювати дизайн та інше.

6.3.4. Відмовити Користувачу сайту в формуванні заявки на поставку обраного товару в разі порушення Користувачем умов Угоди, а також у разі відсутності достатньої впевненості Компанії, що замовлений товар і його кількість відповідають умовам п. 6.1.3. цієї Угоди.

6.3.5. У будь-який час, без повідомлення Користувача вносити зміни до переліку Товарів і послуг, що пропонуються на Сайті, і (або) в ціни, які застосовуються до таких Товарів при їх реалізації і (або) послуг, що надаються.

 

7. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

7.1. Реєструючись на Сайті, Користувач добровільно і в своїх інтересах дає повну і беззастережну згоду Компанії на обробку його персональних даних відповідно до . Також Користувач підтверджує, що ознайомлений з Політикою Конфіденційності Компанії щодо обробки персональних даних. При цьому письмова форма або інші докази для додаткового підтвердження вільного волевиявлення Користувача Компанії не потрібні.

7.2. Компанія здійснює обробку персональних даних, наданих Вами при роботі з Сайтом, зокрема, при ідентифікації, аутентифікації, авторизації, відновлення паролю, отримання заявок на резервування для подальшого придбання товару, продаж товару, оброблення платежів, проведення розрахункових операцій, ведення бухгалтерського обліку, надання звітності, відправки інформаційних матеріалів за згодою користувача, відповідей на запити та листи користувача, залишення відгуків щодо якості обслуговування, для реєстрації в програмі знижок, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, іншої інформації про нашу діяльність. Компанія здійснює обробку персональних даних відповідно до Вашої згоди на обробку, наданої Вами при реєстрації, оформленні замовлення відповідно до Політики конфіденційності.

7.3. Компанія має право розкрити будь-яку зібрану про Користувача даного Сайту інформацію, якщо розкриття необхідно в зв'язку з розслідуванням або скаргою щодо неправомірного використання Сайту або для встановлення (ідентифікації) Користувача, який може порушувати або втручатися в права Власника сайту або в права інших користувачів Сайту.

7.4. Компанія має право розкрити будь-яку інформацію про Користувача, яку вважатиме необхідною для виконання положень чинного законодавства або судових рішень, забезпечення виконання умов цієї Угоди, захисту прав або безпеки Власника, інших користувачів.

7.5. Компанія має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство України вимагає таке розкриття.

 

8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1. Користувач використовує Сайт на свій власний ризик. Компанія не несе жодної відповідальності, в тому числі за відповідність Сайту цілям Користувача.

Компанія не гарантує, що: сервіси відповідають / відповідатимуть вимогам Користувача; сервіси будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок.

Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і Послуги, що надаються на Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і Послуг на Сайті Компанія не зобов'язується оновлювати їх.

8.2. Компанія не несе відповідальності за:

8.2.1. Шкоду, заподіяну техніці Користувача, в разі якщо це сталося в результаті переходу за посиланнями, розміщеними на Сайті.

8.2.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою.

8.2.3. Тимчасові збої і перерви в роботі Сайту і викликану ними втрату інформації.

8.2.4. За будь-яку шкоду комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, яка викликана або пов'язана із скачуванням матеріалів за посиланнями, розміщеними на Сайті.

8.2.5. Належне функціонування Сайту, в разі якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню Користувачів такими засобами. Компанія не гарантує безперебійної та безпомилкової роботи Сайту.

8.2.6. Можливу шкоду, завдану Вашому здоров'ю, у зв'язку з самостійним використанням інформації, розміщеної на Сайті.

Лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, надані на Сайті, служать лише для ознайомлення Користувачем і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування, і підлягають до застосовування виключно за призначенням лікаря і під лікарським наглядом, якщо інше прямо не передбачено чинним законодавством України.

8.3. Користувач повністю відповідає за будь-яке неправильне трактування, яке може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, що містяться на Сайті, і, таким чином, жодна особа не може бути відповідальна за використання згаданих матеріалів. Ні в якому разі відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Компанію і бути підставою для судового провадження та переслідування. Користувач в добровільному порядку відмовляється від будь-яких вимог про відшкодування можливої ​​шкоди, заподіяної здоров'ю Користувача.

8.4. Компанія, виробники, постачальники і будь-які треті сторони, що згадуються на даному Сайті, ні за яких умов не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись цим, упущену вигоду, збитки від втрати даних або перерв в роботі), які виникли в результаті використання матеріалів даного Сайту, а також будь-якого іншого сайту, посилання на який містить даний сайт.

8.5. Компанія не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за дії Користувача на Сайті. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі умисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Компанією не відшкодовуються.

8.6. Компанія не несе відповідальності за порушення Користувачем Угоди і залишає за собою право на свій власний розсуд, а також при отриманні інформації від будь-яких третіх осіб про порушення Користувачем Угоди або прав та інтересів третіх осіб, змінювати (модерувати) або видаляти будь-яку опубліковану Користувачем інформацію, а також призупиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до всіх або до будь-якого з розділів Сайту в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомлення або без такого, не відповідаючи за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна Користувачеві такою дією.

8.7 У разі пред'явлення третіми особами претензій до Компанії, пов'язаних з використанням Користувачем Сайту, Користувач зобов'язується своїми силами і за свій рахунок врегулювати розміщення в ній інформації з третіми особами, захистивши Компанію від можливих збитків та процесів.

8.8 Сайт може містити посилання на інші ресурси мережі Інтернет. Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія не контролює і не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням цих ресурсів. Будь-які переходи по посиланнях, які здійснюються Користувачем, останній здійснює на свій страх і ризик.

 

9. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Угода укладається на невизначений термін і поширює свою дію на Користувачів, які здійснюють доступ до Сайту і його використання.

9.2. Користувач визнає, що Компанія на свій розсуд без додаткового повідомлення про це Користувача може час від часу змінювати, модифікувати, доповнювати або видаляти чи іншим чином оновлювати цю Угоду. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після внесення змін, модифікацій, доповнень або виконання вилучень, то автоматично берете на себе зобов'язання дотримуватися оновлених умов Угоди.

9.3. Якщо з тих чи інших причин будь-які з умов Угоди є недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших умов Угоди.

9.4. Користувач проінформований, що Компанія в будь-який час, без попереднього повідомлення залишає за собою право:

9.5. Компанія володіє правом в будь-який момент в односторонньому порядку розірвати цю Угоду і / або припинити діяльність Сайту. Компанія володіє правом в односторонньому порядку розірвати Угоду без настання яких-небудь наслідків.

9.6. Користувач має право розірвати цю Угоду в будь-який момент шляхом самостійного видалення облікового запису Користувача з Сайту. У разі неможливості здійснення такого видалення Користувач може звернутися до Компанії з повідомленням про розірвання цієї Угоди на електронну пошту або на адресу Компанії.

9.7. Якщо у Користувача є будь-які питання або скарги щодо дотримання Компанією або цієї Угоди, або Користувач хоче надати будь-які рекомендації або коментарі, він може направити лист на електронну пошту або на адресу Компанії.

9.8. Контактні дані Компанії: адреса: 08133, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Балукова, 21, тел. +38 (044) 239-86-40, e-mail: secretary@farmaco.kiev.ua

9.9. Сторони погодилися, що всі суперечки, що виникають з відносин Сторін, які регулюються цією Угодою, повинні вирішуватися шляхом переговорів, в разі якщо переговори не дали результату, то в компетентному суді за місцем знаходження Компанії.

 

 

ПОЛІТИКА ЩОДО ФАЙЛІВ COOKIE

У цій політиці ми використовуємо термін «cookie» для позначення файлів cookie та інших подібних технологій, зазначених в директиві ЄС стосовно недоторканності особистого життя у сфері електронних комунікацій.

Дана Політика є невід'ємною частиною Умов використання Сайту.

Компанія залишає за собою право змінювати Політику в будь-який час, і оновлювати її, публікуючи зміни на Сайті. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після внесення змін, то автоматично берете на себе зобов'язання дотримуватися оновлених умов Політики. Компанія не несе відповідальності за завдані збитки або збитки, понесені Вами або третіми особами в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов цього Положення.

 

Що таке файл cookie?

Файл cookie — це невеликий файл даних, який той чи інший сайт просить ваш браузер зберегти на вашому комп’ютері або мобільному пристрої. Файли cookie дозволяють веб-сайту «пам’ятати» ваші дії або уподобання протягом тривалого часу.

Більшість браузерів підтримують файли cookie, однак користувачі можуть налаштувати свої браузери на відхилення певних або конкретних файлів cookie. Крім того, користувачі можуть видалити файли cookie в будь-який час.

 

Для чого потрібні файли cookie?

Щоб зробити відвідування Сайту зручнішим, відстежувати відвідування Сайту і покращувати сервіс, Компанія збирає файли cookie. Файли cookie допомагають оцінити кількість і частоту запитів, а також виявляти і блокувати тих відвідувачів або пристрої, які намагаються виконати пакетні завантаження інформації з сайту.

Ми використовуємо файли cookie, щоб дізнатися, як ви взаємодієте з наповненням нашого Сайту, а також для того, щоб покращити зручність під час вашого відвідування нашого веб-сайту. Наприклад, деякі файли cookie запам’ятовують ваш вибір мови або уподобання товару, завдяки чому вам не потрібно повторно робити цей вибір при відвідуванні Сайту.

 

Збір і використання файлів cookie

Компанія збирає такі категорії файлів cookie:

Вкрай необхідні файли cookie (strictly necessary cookies), які є обов'язковими для правильної роботи Сайту. Дані файли cookie включають, наприклад, файли, які дозволяють Вам переглядати захищені сторінки Сайту, користуватися кошиком. У зв'язку з їх важливістю для функціонування Сайту, Ви не можете відмовитися від таких файлів cookie. Можливість здійснення такої обробки даних базується на (договірне надання послуг).

Експлуатаційні файли cookie (performance cookies), які збирають інформацію про використання Користувачем Сайту, наприклад, які сторінки Ви відвідуєте найчастіше, і чи виникають у Вас будь-які помилки. Дані файли не ідентифікують Вас. Вся зібрана інформація збирається в сукупності і, як наслідок, анонімно, а також використовується виключно для того, щоб поліпшити роботу Сайту. Якщо Ви обмежите застосування експлуатаційних файлів cookie, ми не зможемо скористатися інформацією за результатами використання Вами нашого Сайту з метою поліпшення досвіду Вашого користування Сайтом в подальшому.

Функціональні файли cookie (functionality cookies). Вони використовуються для розпізнавання і запам'ятовування налаштувань, які Ви вибрали під час попередніх відвідувань сайту. Як наслідок, при подальшому використанні Сайт буде автоматично враховувати Ваші особисті переваги. Наприклад, Сайт зможе запам'ятати розмір тексту, шрифтів, ім'я / логін, вибір міста або населеного пункту. Обробка такої інформації здійснюється на підставі згоди Користувача, наданої при реєстрації і . Ця інформація може бути анонімною. Часто, дані файли cookie розміщуються за згодою Компанії третіми особами, а дані, зібрані такими файлами, можуть з вищезазначеною метою передаватися третім особам. Якщо Ви обмежите застосування функціональних файлів cookie, ми не зможемо враховувати при подальшому відвідуванні Вами нашого Сайту Ваші вподобання щодо товарів.

Цільові файли cookie (targeting cookies), які застосовуються для відображення на Сайті реклами, яка більше відповідає Вашим інтересам. Також дані файли дозволяють обмежити кількість разів, які Користувач бачить рекламу, а Компанії проаналізувати ефективність маркетингових заходів. Так, цільові файли cookie запам'ятовують дані про візит Користувача на Сайті, сторінки, які Користувач відвідав, і посилання, за якими Користувач перейшов. Обробка такої інформації здійснюється на підставі згоди Користувача і . Ця інформація може бути анонімною. Часто, дані файли cookie розміщуються за згодою Компанії третіми особами, а дані, зібрані такими файлами, можуть з вищезазначеною метою передаватися третім особам.

Аналітичні файли cookie (analytics cookies). Вони дозволяють розпізнавати і підраховувати загальна кількість відвідувачів Сайту, а також аналізувати їх переміщення Сайтом. Це допомагає Компанії вдосконалювати роботу Сайту, наприклад, сприяти тому, щоб Користувачі, могли легко знайти бажану інформацію. Дана інформація не є персональною.

Компанія залишає за собою право збирати і інші категорії файлів cookie. 

Компанія використовує такі файли Сookie на Сайті, в тому числі сторонніх ресурсів:

Компанія залишає за собою право збирати і використовувати інші, не зазначені в цьому переліку, файли cookie.

Велика частина файлів cookie, які збирає Компанія, є сесійними файлами Cookie (session cookies). Тобто, такі файли мають тимчасовий характер, який відраховується з моменту відкриття вікна браузера до моменту його закриття. Після завершення сесії браузера вони видаляються з Вашого електронного пристрою. 

Крім того, наші файли cookie відносяться до так званих захисних cookies (secure cookies), які дозволяють під час сесії браузера захистити вміст таких файлів.

Для оперативної доставки, більш якісного відображення і детального аналізу контенту на Сайті, Компанія користується послугами, які є власністю інших сторонніх компаній, таких як Facebook, Google та інші. Наведені для прикладу, компанії можуть використовувати файли cookie на своєму пристрої, під час роботи на Сайті. Слід звернути увагу, що Сайт не може вплинути на роботу файлів cookie, які використовуються цими сервісами. Всі необхідні відомості про їх використання можна дізнатися з політики використання відповідної аналітики доступною за такими адресами:

При використанні Сайту, на його сторінках можуть бути присутніми коди інших інтернет-ресурсів і третіх осіб, в результаті чого такі інтернет-ресурси і треті особи можуть отримувати і обробляти інформацію, про те, що Ви відвідали сайт, а також іншу інформацію, яку передає Ваш браузер. Такими інтернет-ресурсами можуть бути: системи баннеропоказів; соціальні плагіни мереж (наприклад, Facebook, Google+).

Частина даних із зібраних Компанією файлів cookie можуть надаватися третім особам, які мають право на отримання таких даних відповідно до договірних умов або інших законних підстав (зокрема Компанія може надавати такі дані Партнерам, що здійснюють кур’єрську доставку, банкам, що проводять платежі за товар ).

 

Відключення файлів cookie

Користуючись нашим Сайтом, Ви автоматично погоджуєтеся з використанням файлів cookie і умовами цієї Політики.

Ви можете відмовитися від використання файлів cookie (така опція доступна в настройках браузера). Однак, відключення функції відправки файлів cookie може обмежити можливості використання Сайту.

Якщо Ви в силу будь-яких причин не бажаєте, щоб інші інтернет-ресурси, коди яких присутні на Сайті (наприклад, Facebook, Google+), отримували доступ до Ваших даних, Ви можете за власним бажанням вийти зі свого аккаунта або профілю, очистити файли cookie (через свій браузер).

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ 

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання або скарги, або Ви хочете надати будь-які рекомендації або коментарі щодо файлів cookie, цієї Політики, Ви можете звернутися з листом по електронній пошті secretary@farmaco.kiev.ua або на .